Üye Ol

Uyarı: Kullanıcı adı daha sonra değiştirilemez
Bire Bir Eğitim (BireBirEgitim.NET) Üyelik ve Kullanım Sözleşmesi
Bire Bir Eğitim Ekibi; sağlamış olduğu web sitesi servislerine üye olmak suretiyle oluşturulan yazılı/görsel içeriklerden, uygulamalardan ve bu hesapların kullanımından sorumlu değildir.
Sitede üyeler tarafından sunulan içerikler, bu içerikleri oluşturan üyelerin kendi iradelerini / görüşlerini ifade eder.
Bire Bir Eğitim sitesine üye olan hesap sahibi;
Türkiye Cumhuriyeti’nin Milli ve Manevi Değerlerine, İnançlara, İnsan Haklarına, Çocuk Haklarına, Anayasaya ve Kanunlara aykırı şekilde hakaret, küfür, nefret dolu, tehditkâr, aşağılayıcı, müstehcen yazı ve görsel içerikler sunmayacağını kabul eder.
Bire Bir Eğitim sitesine üye olan hesap sahibi;
Spam veya spam benzeri, rahatsız edici, sadece yetişkinlere yönelik içeriği barındıran, başkalarının kişisel bilgilerini içeren, başkalarının kişisel bilgilerini ele geçirmeye çalışan, telif hakkı ihlalleri barındıran içerikleri göndermeyeceğini veya bu tür içeriklere bağlantı vermeyeceğini kabul eder.
Bire Bir Eğitim sitesine üye olan hesap sahibi;
Web sitesi içerisinde izinsiz ticari faaliyette bulunmayacağını, ticari faaliyetleri hakkında doğrudan veya dolaylı izinsiz reklam içeriği sunmayacağını, suni profil yükseltme amacıyla gereksiz konu açmayacağını ve gereksiz mesaj yazmayacağını kabul eder.
Bire Bir Eğitim sitesine üye olan hesap sahibi;
Web sitesi içerisinde kendine ait ticari veya başka amaçla kurmuş olduğu web sitesine backlink veya clickbait yöntemi ile üye çekmeye yönelik faaliyetlerde bulunmayacağını kabul eder.
Gönderdiğiniz veya yüklediğiniz tüm İçerik web sitesi yönetimi tarafından incelenebilir. Gönderdiğiniz veya yüklediğiniz tüm İçerik, gerektiğinde üçüncü taraf doğrulama hizmetlerine (spam önleme hizmetleri vb. servislere) gönderilebilir. Bu nedenle hesap sahibi; gizli veya gizli olduğunu düşündüğü hiçbir içeriği web sitesine yüklememeyi kabul eder.
Yukarıda açıklanan herhangi bir nedenle uygunsuz görülen içeriği kaldırma, değiştirme, içeriği sağlayan hesap sahibine yaptırım uygulama (Süreli Yasaklama, Kalıcı Yasaklama) ve gerekirse Adli Mercilere Suç Duyurusu hakkını saklı tutarız.
Üye tarafından siteye eklenen yasal içeriğin kaldırılması veya değiştirilmesi yönündeki taleplerin değerlendirilmesi Bire Bir Eğitim Net Yönetim Ekibinin tasarrufundadır.
Bire Bir Eğitim sitesine üye olan hesap sahibi; siteye eklediği içeriğin doğrudan, daimi, geri alınamaz ve sınırsız şekilde yayınlanmasına yönelik izin/yetki/lisans vermiş sayılır.
Bununla birlikte üye; telif haklarına sahip olduğu yayınların korunması hakkını saklı tutar.
BireBirEgitim.Net web sitesi kullanım şartlarını önceden bildirmeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.
BireBirEgitim.Net kullanım şartlarını kabul ediyorsanız lütfen onaylayınız.
Saygılarımızla.
BireBirEgitim.NET Yönetim Ekibi